לאחר מסע טרטורים ודחיות, עובד רכבת ישראל ניצח את הגופים הגדולים

עובד רכבת ישראל, אשר איבד את כושר עבודתו, נדחה ע"י חברת הביטוח ולאחר מאבק עיקש של משרד עו"ד איטל גנון מול חברת הביטוח, זכה לקבל את מלוא הפיצוי בגין אובדן כושר עבודה מלא

עובד נמל אשר נפגע בעת ירידה מרכבו הפרטי בהגיעו למקום עבודתוזכה לפיצוי בסך של 170,000 שקל מחברת הביטוח שביטחה את רכבו זאת בנוסף לפיצוי שיקבל מהמוסד לביטוח לאומי שעומד על סך כולל של 1,800,000 שקל.

צאשר הגיע בבוקר למקום עבודתו בנמל אשדודירד מרכבונפל ונחבל בידו השמאליתהעובד פונה לבית החולים ולאחר קבלת טיפול רפואי שוחרר לביתו.במסגרת ניהול הליך מול המוסד לביטוח לאומינקבעו לו אחוזי נכות שמזכים אותו בקצבה חודשית עד גיל פרישהאשר יגיעו לפיצוי כולל של כ-1,800,000 שקל.

בנוסף לפיצוי זההגיש העובד תביעה משפטית בבית משפט השלום בירושלים באמצעות משרד עו"ד איטל גנוןכנגד חברת הביטוח שביטחה את רכבו בביטוח חובהוזכה לפיצוי נוסף בסך של כ-170,000 שקל.

תביעתו של צנבלעת תחת התגמולים שיקבל העובד מהמוסד לביטוח לאומיאך לאור העובדה כי מדובר ברכבו הפרטי של העובדביהמ"ש קבע כי העובד יקבל25% מהפיצוי הכולל בתיק.

כאמורבמצב שכזהאם הגורם האחראי לנזק הוא לא המעבידאלא צד שלישי אחרמורה חוק הביטוח הלאומי כי הגורם האחראי לנזק ישלם לעובד 25%מהפיצויים שפסק בית המשפטכך יוצא שהעובד מקבל למעשה פיצויים בשיעור125% מנזקו.

השאירו פרטים ונחזור אליכם